Teşekkür Ederiz

“1074 Çankırıspor Olağanüstü Genel Kurulumuzu yakışır bir biçimde, katılımcı ve barışçı bir anlayışla gerçekleştirdik. Genel Kurulumuz, yönetim sorumluluğunu bizlere devretti.

Başta kulübümüze hizmetleri bulunan arkadaşlarımız  olmak üzere, yönetimi devraldığımız arkadaşlarımıza, bugüne kadar Birliğimize yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyor, yeni çalışma arkadaşlarımıza ise başarılar diliyoruz.

Bugüne kadar birliğimizin yönetim sorumluluğunu üstlenmiş olanların ve üyelerimizin katkı ve emekleriyle yarattıkları birikimin ve dayanışmanın önemini biliyoruz. Birlikte düşünmeye, tartışmaya, bilgi ve söz üretmeye dayanan bu birikim ve dayanışmayı güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Bu anlayış doğrultusunda, tüm üyelerimizin görüş, eleştiri ve taleplerine kulak verebileceğimiz, onların bilgi ve deneyimlerinden yararlanabileceğimiz ortamlar  oluşturmaya gayret edeceğiz.

Bizler, 1074 Çankırıspor Kulübümüzü daha ileri seviyelere taşımak  için yola çıktık. Bu yolda değerli yönetim kurulu üyelerimiz ve taraftarlarımızla birlikte yürüyecek olmanın coşku ve heyecanını taşıyoruz.

Sizleri en samimi saygı, sevgi ve dostluk duygularımızla selamlıyoruz.”